Vandaag is een firma langsgekomen om de vloer te bespuiten met PUR.



Vorige week dinsdag waren ze al langsgekomen om het dak te doen, maar dat is niet niet volledig afgewerkt.



Update 30-6-2015 :
Vandaag zijn ze de rest van het dak komen afwerken.


Een blogske met info voor doe-het-zelvers
Vandaag is een firma langsgekomen om de vloer te bespuiten met PUR.
Vorige week dinsdag waren ze al langsgekomen om het dak te doen, maar dat is niet niet volledig afgewerkt.
Update 30-6-2015 :
Vandaag zijn ze de rest van het dak komen afwerken.
Andy, heb je bewust gekozen voor pur te laten spuiten en niet te werken met pur platen op egalisatiechape?
@Samuel : ja bewust voor gekozen, beetje uit gemakzucht en de werken zijn snel gedaan.
Beste, die pur op de vloer ziet er mooi egaal uit. Spuiten die mannen dat zo egaal of komt daar nog schuurwerk aan te pas?
Mijn vraag is eigenlijk.. Is dat egaal (en waterpas) genoeg om een droge vloerverwarming op te plaatsen (zo van die isolatiepanelen met gleuven in waar dan de vloerverwarmingsbuis door loopt)?
Mijn kelder heeft ronde gewelven als plafond, dus de vloer van het gelijkvloers staat (per gewelf) steeds bol. Vroeger lag daar gewoon zavel op om dat uit te vlakken maar die is er uit en ik dacht aan pur te laten spuiten..
Ben je content van de firma die dat gedaan heeft? Welke firma was het?
Super informatieve site, bedankt!
@Koen: als dat pas gespoten is, dan zijn daar veel oneffenheden in (buizen die eronder zitten). Die PUR schuimt overal evenveel omhoog, dus als er een buis onder ligt, dan schuimt dat ook omhoog boven die buis. Nadien schuurt die firma dat vlak met een grote schuurmachine (zoals om planken vloer te schuren. Daarmee krijgen ze dat vlak. Dat is voldoende om nadien zo’n profielen voor vloerverwarming op te leggen. Nadien komt er chape open dat moet perfect waterpas zijn.
Met uw ronde gewelven zal dat waarschijnlijk geen probleem zijn om dat vlak te krijgen.
De firma die het gedaan heeft is Isotrie. Tevreden over het resultaat, minder tevreden over het contact en de planning. Ze gingen komen op een bepaalde dag, dan kwamen ze niet af, geen verwittiging. Ze gingen mij terugbellen voor een nieuwe datum, gebeurde ook niet.
Vriendelijk bedankt Andy!
Dan zal het hier ook pur worden denk ik, hoe meer isolatie hoe beter uiteindelijk..
Op een droge vloerverwarming komt wel geen chape meer. Daar komt nog een aluminium plaat over en dan afwerken..
Zoals je bvb hier in dit stappenplan ziet.. http://briotherm.be/plus-vloerverwarming/
Nogmaals bedankt voor de info!